שיש

ריצוף חוץ
בשנים האחרונות בחירת ריצוף חוץ נעשתה דומה לבחירה המכרעת של ריצוף הפנים לבית. קיימת מגמה המתחזקת בבחירת ריצוף חוץ אשר מגדילה את השימוש בשיש ואבן טבעית כאות הזדהות עם הסביבה הטבעית מחוץ לבית. במטרה לגרום להמשך הסביבה הטבעית הנמצאת מחוץ לבית, בוחרים מתכננים רבים להשתמש בחומרים טבעיים כשיש ואבן טבעית לריצוף חוץ.

בחירת ריצוף חוץ לבית משפיעה על אופי הבית לא פחות מאשר ריצוף פנים, וההשקעה בבחירת ריצוף חוץ מתאים, הן מבחינה עיצובית והן מבחינת סוג הריצוף והחומר ממנו הוא מיוצר. שיש ואבן טבעית הם התוצרים העתיקים ביותר של הטבע ונמצאים בכל גינה בצורה כזו או אחרת. התקדמות הטכנולוגיה מאפשרת לעבד שיש ואבן טבעית לשימוש כריצוף חוץ על-ידי התאמה לסביבה הנדרשת מבלי לפגוע בעיצוב ריצוף חוץ. בעת האחרונה מעוצבים הבתים כך שניתן להבחין בריצוף החוץ והגינה מתוך הבית, ועקב כך מראה ריצוף החוץ חשוב ביותר לאופי הכללי של הבית. בתהליך זה חל שינוי במגמת העיצוב וישנה קרבה בין ריצוף החוץ לריצוף הפנים. מטרת המתכנן היא ליצור רצף של משטחים זהים מפנים הבית החוצה, תוך שימוש בריצוף זהה המעובד בהתאם לדרישה. שימוש כפול בשיש ואבן טבעית לריצוף פנים ולריצוף חוץ מאפשר ליצור זהות אחידה ואינו פוגם במראה הכללי של הבית.

 אדריכלים רבים מתכננים דלתות יציאה שקופות מהסלון אל חוץ הבית, ומאפשרים לריצוף החוץ להיראות מתוך הבית. בעקבות מגמה זו ריצוף חוץ נבחר ומעוצב בדקדקנות רבה ובפעמים רבות ממשיך את ריצוף הפנים. הקרבה בין ריצוף חוץ לריצוף פנים מאפשרת לבוחרים בריצוף חוץ אשר מיוצר משיש או אבן טבעית לבצע עיבודים על פני הריצוף אשר יתאימו אותו לשימוש מתאים ובטוח כריצוף חוץ
למדו עוד איך לבחור צבע לריצוף שיש ואבן טבעית.

 
טרוורטין מכובס
בקניית טרוורטין הנחה בסך 40% על פנלים
טרוורטין אדמה
בורדור
אריחים 30 חופשי 120 ש"ח למטר מרובע
בורדור
טרוורס קרם
אריחים לריצוף 60\60 150ש"ח\מ"ר
טרוורס קרם
רחוב ברוך הירש 24 | בני ברק | טל: 03-6132222 | פקס: 03-5789222 | info@stonz.co.il
Copyright © 2009 Stonz Inc. All rights reserved